MASZ PYTANIE? NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

JESTEŚMY Z WROCŁAWIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

KONTAKT

sylwek_new_circle

SYLWEK KLUZ

+48 517 818 202
sylwek@terazslonce.pl

wojtek_new_circle

WOJTEK BOGUSZ

+48 790 818 202
wojtek@terazslonce.pl

OTB Spółka z o.o.
Tarnogajska 11-13
50-512 Wrocław

NIP 8952029653
REGON 022391638
KRS 0000491694

Dobre opinie są jednym z podstawowych kryteriów wyboru wykonawcy.
Jeśli zwracasz uwagę na takie szczegóły jak:

  • rzetelne doradztwo przy doborze wielkości instalacji i podzespołów,
  • prawidłowy montaż wykonany przez profesjonalną ekipę monterską,
  • dobry kontakt zarówno przed, jak i po montażu,
  • pomoc w uzyskaniu dotacji,
to zapoznaj się z opiniami klientów o naszej pracy – na pewno będą pomocne.
Supon WroclawSupon Wroclaw
11:46 27 Feb 23
Polecam firmę Teraz Słońce, sprawnie przeprowadzona instalacja, pomoc na każdym etapie inwestycji, warto skorzystać z usług profesjonalistów.
Polecam tą firmę, tempo od oględzin po montaż naprawdę ekspresowe, mam porównanie jak to wyglądało u znajomych. Na wszelkie pytania dostawaliśmy szybką odpowiedź. Cena także była najlepsza na 3 oferty jakie dostaliśmy od innych firm.
Michael OleaszMichael Oleasz
11:32 28 Oct 22
Zdecydowanie polecam! Sprawny montaż, a także obsługa pomontażowa. Instalacja bardzo dobrze pracuje i jesteśmy zadowoleni 🙂
Tomasz SternikTomasz Sternik
14:20 18 Sep 22
Szybka i profesjonalna instalacja paneli. Miła współpraca i fachowe doradztwo ze strony przedstawicieli firmy. Dobrze wybrałem, serdecznie polecam!!!
Jolanta BurtonJolanta Burton
07:50 16 Sep 22
Bardzo jesteśmy zadowoleni z usług Teraz Słońce. Pan Sylwek dokładnie odpowiedział na wszystkie nasze pytania przed montażem i nie naściskał ze musimy zrobić instalacje. Również doradził abyśmy zainstalowali Pompę Ciepła gdyż w połącznie tych dwóch instalacji w naszym domu będzie skutkowało naprawdę małymi rachunkami za prąd. Dziś nasza fotowoltaika ( Teraz Słońce) i pompa z innej firmy maja prawie rok i jestem bardzo zadowoleni. Rachunki tak jak przewidywaliśmy ( minimalne) a w domu jest ciepło. Instalacja przebiegła bardzo sprawnie i nie mieliśmy żadnych kłopotów przez ten rok.Miesiąc temu zmienialiśmy Internet i aplikacja fotowoltaiki przestała nam działać, nie było żadnego problemu aby skontaktować się z Panem Sylwestrem i skorygować aplikacje. Pan Sylwek przed i jaki po montażu przesyła dokumenty do dotacji oraz doradza.Bardzo polecam Pana Sylwestra i firmę Teraz Słońce, gdyż:- montaż przebiegł bez zarzutów- cala instalacja działa poprawnie i zgodnie z założeniami- i największy plus, ze nie ma problemu aby skontaktować z firmą po montażu.
js_loader